Eurovolby 2024

proč volit právě mě
  1. Připraven od prvního dneV Evropském parlamentu se nebudu rozkoukávat, nepotřebuju 100 dní hájení, můžu naplno pracovat doslova od prvního dne.
  2. Znám BRUSELEvropské unii, jejím institucím a mechanismům rozumím. Znám je pasivně jako akademik a analytik, ale především aktivně jako dlouholetý insider.
  3. Znám lidi Za dvě desítky let své praxe jsem spolupracoval s velkým množstvím kompetentních a vlivných lidí. Vím, na koho se obrátit, koho s kým spojit.
  4. Vím co Znám agendu, která se v EU řeší, a vím, jaká témata tam musí přinášet Česko.
  5. Vím jak Mám v Evropském parlamentu “rozdělanou práci”, chci v ní dál pokračovat.
  6. EU je kámoš, ne žrádlo EU je pro nás tím nejlepším možným společenstvím, je úplně mimo chápat ji jen jako zdroj dotací.
  7. Společně jsme silnější V rámci EU znamenáme mnohem víc než sami. Těžíme z volného pohybu osob, zboží, služeb i kapitálu.
  8. Společně jsme bezpečnější Jednotná EU nesrovnatelně lépe čelí hrozbám nejen ze strany Ruska a dalších nepřátel, ale mnohem lépe se může bránit i ilegální migraci.
  9. Společně jsme konkurenceschopní EU je celosvětový hráč, musí se opět vrátit na špici a Česko s ní. Už žádné podřezávání vlastní větve.
  10. EVROPU bez nesmyslů!Ne všechno se vždy podaří, ne vše je vhodné pro všechny členské státy. Proto je nutné být neustále ve střehu a hájit naše zájmy. Ne hejtovat, ne bez rozmyslu kývat, ale aktivně tvořit, spolupracovat a bránit české zájmy.

Svými názory i přesvědčením plně stojím za programem SPOLU, jehož jsem spoluautorem.

Díky za váš hlas!

O.K.