Podcast

podcasty, rozhovory a další mediální výstupy

Filip Turek je fíkový list Roberta Šlachty, tvrdí Krutílek ze SPOLU. Šéfa Přísahy obvinil z destrukce české demokracie Naši voliči s Turkem nechtějí mít nic společného

Kandidát do Evropského parlamentu za koalici SPOLU Ondřej Krutílek (ODS) se velmi kriticky vyjádřil o politickém konkurentovi ze strany Motoristé sobě Filipu Turkovi. „Turek je za mě fíkový list Roberta Šlachty, který se tady podílel na destrukci české demokracie,“ prohlásil Krutílek v pořadu eXtra Host.

„Filip Turek je za mě fíkový list Roberta Šlachty, který se tady podílel na destrukci české demokracie a na tom, že se tu omezila svoboda, kterou jsme tady nabyli po roce 1989,“ vyjádřil se Krutílek ostře v pořadu eXtra Host. „Když se bavím s lidmi, tak ti, kteří volí koalici SPOLU, s Filipem Turkem nemají a nechtějí mít nic společného,“ dodal. Turek ve čtvrtek informoval, že se nezúčastní posledních debat před víkendovými volbami do Evropského parlamentu. Podle mluvčího Přísahy Ondřeje Požára chce Turek tímto krokem den před zahájením hlasování zklidnit atmosféru. Stažení Turka z voleb kvůli jeho odkazům na fašistické hnutí a nacistické symboly požadují Zelení. Snímky, z nichž na jednom je zachycen se zdviženou pravicí, se podle serveru Deník N zabývá policie.

V celém rozhovoru s Ondřejem Krutílkem se mimo jiné dozvíte detaily práce v Evropském parlamentu a života v Bruselu nebo jeho názory na nejdiskutovanější témata těchto voleb, jako je Green Deal, migrační pakt nebo zavedení eura.

Celý rozhovor najdete na Extra.cz.
další příspěvky